S čím vám pomůžeme

Bolest

Bolí vás záda či hlava ze sedavého zaměstnání?

Úraz a operace

Máte nějaké poúrazové nebo pooperační komplikace?

Držení těla

Špatně sedíte nebo stojíte prohnutě? Cítíte se nakřivo?

Sport

Profesionálně sportujete a potřebujete fyzioterapeuta?

Co vám pomůže?

Fyzioterapie
Domáci cviky

Komu pomáháme

Naši klienti jsou různorodí a nemáme žádné specifické zaměření na konkrétní typ obtíží. U všech se bez rozdílu snažíme o aktivní přístup a budování zájmu o vlastní tělo. Pokud budete chtít, společně také zapracujeme na „napojení těla a mysli.“

 

Profesionální sportovci

Sportujete na profesionální úrovni? Tak i vám pomůžeme s pohybovými problémy. Mezi našimi klienty se to hemží atlety, tenisty nebo triatlonisti.

Vytrvalci u PC a vzpěračky na mateřské

Máte náročnou sedavou práci nebo jste naopak celý den na nohou a taháte svoje milované dětské závaží? Tak i vás rádi rozhýbeme!

Chcete se rozhýbat u nás?

Zdravotnické zařízení
Profesionální přístup
Přátelské prostředí
Certifikované kurzy

Jak vypadá první návštěva?

První terapie neboli vstupní vyšetření je něco jako první rande. Společně se poznáváme a zjišťujeme, jak si budeme rozumět. Hlavní roli ale hrajete vy! Proto je naším úkolem vás na první návštěvě zbavit strachu z neznáma a vyslechnout vaše obavy, aby nám nekomplikovaly naši následující práci. Se zbavováním strachů začneme hned teď. Vyložíme na stůl všechny karty, abyste naprosto přesně věděl, co vás na vstupním vyšetření čeká, a nebyli ničím překvapeni.

Co můžete čekat?

Především příjemné prostředí a přátelský přístup. Na prvním setkání je pro nás klíčové posbírání všech důležitých informacích, které nám složí střípky k sestavení správné léčby vašich obtíží. Na začátku si tedy budeme hodně povídat. S oblibou tuto část práce přirovnáváme k práci detektiva, který se vydává po stopě zločinu. Pro rozpletení často zapeklitých problémů pak používáme různé metody k odstranění pohybových deficitů a bolestí, čerpáme z odborných kurzů i vlastních zkušeností a intuice.

A teď už k samotné terapii. Jakmile víme vše důležité, požádáme vás, abyte si odložili do spodního prádla. Nemusíte se bát, že se budete cítit nepříjemně! Každou techniku i cvičení názorně vysvětlujeme a dopředu vám řekneme, co bude následovat. Chceme abyste od nás odcházeli spokojení a motivovaní k domácímu cvičení.

V každé další hodině pokračujeme v zavedené terapii a přidáváme další cvičení. Postupně vás učíme vnímat pohybový aparát a přeneseme zodpovědnost za jeho problémy zpět do vašich rukou.

Potřebujete se rozhýbat? Napište nám, společně to dokážeme.